Індустрія краси стрімко розвивається, і щоб запропонувати вам найкраще в центрі краси та лазерної косметології "Маска", ми постійно шукаємо та освоюємо нові технології для досягнення ідеального образу. 

Отримати консультацію з усіх питань, пов'язаних з послугами та процедурами салону і записатися на прийом можна за телефоном: (044) 333-9633.

Центр краси та лазерної косметології "Маска" - це підприємство з надання естетичних і медичних послуг у Деснянському районі міста Києва, мікрорайон Троєщина. У нас представлені такі процедури, як: послуги перукарського залу та візажиста, послуги нігтьового сервісу, естетичні та терапевтичні процедури в косметологічному кабінеті. Ми спеціально зібрали таку велику кількість різноманітних послуг, щоб комплексно підходити до вирішення потреб наших клієнтів. Ми пропонуємо якісну альтернативу іншим підприємствам індустрії краси та здоров'я за такими критеріями як: кількість процедур, співвідношення ціна/якість процедур. 

Представлене у нас обладнання апаратної та лазерної косметології дає змогу отримати заздалегідь сплановані естетичні та медичні результати.

Лазерна система Duetto (Quanta Systems, Italy)

Це апарат, у якому вперше у світі поєднали два незалежні лазерогенератори: олександритовий лазер з довжиною хвилі 755 нм. (Alexandrite) і неодимовий лазер на ітрій-алюмінієвому гранаті з довжиною хвилі 1064 нм. (YAG:Nd).

Особливість лазерної системи в здатності генерувати лазерні імпульси як послідовно, так і паралельно, і подавати їх в одну маніпулу - технологія "MixT".

Серед процедур, які можна проводити на цьому апараті:

 • лазерна епіляція (будь-якого типу волосся, будь-якого кольору, на будь-якому типі шкіри),
 • лазерне неабляційне омолодження шкіри (без видимих зовнішніх пошкоджень),
 • лазерне видалення пігментних плям,
 • лазеротерапія оніхомікозу (видалення грибка, що вражає нігтьову пластину),
 • лазерне лікування вугрової висипки,
 • лазерне видалення папілом і бородавок.

LPG Cellu M6 Endermolab (France)

Апарат для проведення вакуумно-роликового масажу від компанії LPG Systems, яка є піонером у цій галузі. LPG-масаж - це перевірений спосіб лікування целюліту і корекції фігури, який визнаний у всьому світі як безопераційна альтернатива ліпосакції.

Серед процедур, які проводяться на цьому апараті по тілу.

 • LPG ліпомасаж (зменшення об'ємів підшкірно-жирової клітковини і глибоких жирових відкладень, зменшення об'єму стегон і сідниць, лікування целюліту, відновлення тургору шкіри, зменшення об'єму зон "жирових пасток").
 • LPG ергодрайв (лікування целюліту і зміцнення шкіри).
 • LPG дренаж (стимуляція дренажу і лікування набрякового целюліту, відновлення контурів).
 • LPG ендермодренаж "Легкі ноги" (посилення мікроциркуляції та венозного відтоку).

Серед процедур, які проводяться на цьому апараті по обличчю.

 • Експрес-процедури для чоловіків і жінок (зняття набряків, відновлення після впливу стресів, куріння).
 • Ендермоліфт "Контур очей" (корекція зморшок, зменшення набряклості й темних кіл у параорбітальній зоні).
 • LPG ендермоліфт на все обличчя за проблемами (відновлення овалу обличчя, корекція зморшок, зменшення небажаного об'єму, "клітинне відновлення").

У своїй роботі ми використовуємо не тільки новітнє обладнання та перевірені апаратні методики. Величезне значення для нас має комфорт і задоволеність наших клієнтів, відповідність і виправданість цінових очікувань. Для цих цілей використовується система управління взаємовідносин з клієнтами, завдяки якій ми можемо запропонувати індивідуальні умови обслуговування і підвищений рівень сервісу.

Особливі слова про наших фахівців. Це майстри своєї справи, які максимально якісно прагнуть з'ясувати і задовольнити потреби клієнта, оточити його увагою і створити зону комфорту.

Звернутися до керівника центру краси та лазерної косметології "Маска" можна через чергового адміністратора. Ми завжди відкриті для запитань і побажань.