Набридло кожні кілька днів витрачати час на видалення волосся за допомогою бритвеного станка?

Не можете переносити біль від воскових смужок, шугарингу або електродепілятора через високий больовий поріг? Є прекрасна альтернатива - лазерна епіляція. Це абсолютно безболісна і безпечна процедура, яка допоможе назавжди впоратися з небажаною рослинністю.

Що таке лазерна епіляція?

Лазерна епіляція - це процедура видалення небажаного волосся за допомогою інтенсивного лазерного випромінювання. Бажаним результатом лазерної епіляції є руйнування волосяного фолікула і випадання волосини.

Лазерна епіляція MiXTДля проведення процедури ми використовуємо лазерну систему Duetto виробництва Quanta Systems, Італія. В основі технології лежить світова інновація - одночасне використання двох незалежних лазерогенераторів: олександритового лазера з довжиною хвилі 755 нм. (Alexandrite) і неодимового лазера на ітрій-алюмінієвому гранаті з довжиною хвилі 1064 нм. (YAG:Nd). Лазерні імпульси можуть генеруватися послідовно і паралельно.

Вбудована система охолодження на основі елементів Пельте знеболює ділянку і діє як природний анестетик.

Дізнатися більше

Олександритовий лазер з довжиною хвилі 755 нм. селективно, тобто вибірково впливає на природний пігмент у шкірі - меланін. Меланін поглинає енергію лазерного імпульсу, що призводить до нагрівання і руйнування волосяного фолікула. Пошкодження волосяного фолікула призводить до випадіння волосини.

Неодимовий лазер з довжиною хвилі 1064 нм. поглинається оксигемоглобіном, дезоксигемоглобіном, меланіном і водою. Такий широкий спектр поглинання найкраще впливає на судину, яка живить волосяний фолікул. Коагуляція (видалення) цієї судини призводить до загибелі фолікула і випадання волосся.

Глибина впливу лазерного випромінювання в шкірі під час процедури лазерної епіляції не перевищує 2-3 мм, тобто це абсолютно безпечна процедура для організму.

Фази росту волосся
Фази росту волосся

Переваги лазерної епіляції в центрі краси та лазерної косметології "Маска"

 • Висока ефективність - 98%
 • Відсутність больових відчуттів
 • Будь-який фототип шкіри за таблицею Фіцпатріка
 • Будь-який колір волосся, сиве і пушкове волосся
 • 6-8 - рекомендована кількість процедур
 • Після процедури шкіра стає освітленою, більш однотонною, гладкою і шовковистою
 • Висока швидкість проведення процедури
 • Безпека

На яких ділянках тіла проводиться лазерна епіляція?

За допомогою лазера можна видаляти волосся по всьому тілу:

 • ноги;
 • бікіні;
 • руки;
 • пахви;
 • верхня губа;
 • підборіддя;
 • спина.

За один раз можна обробляти відразу кілька зон, але вартість кожної буде рахуватися окремо.

Вартість лазерної епіляції в центрі краси та лазерної косметології "Маска"

Найменування процедури Вартість, грн.
Лазерна епіляція - Верхня губа 195
Лазерна епіляція - Обличчя жіноче 595
Лазерна епіляція - Пахви жіночі 325
Лазерна епіляція - Бікіні по лінії трусиків 555
Лазерна епіляція - Бікіні глибоке жіноче 795
Лазерна епіляція - Гомілки жіночі 875
Лазерна епіляція - Ноги повністю жіночі 1 855


Ціни та акції Онлайн-запис

Підготовка до лазерної епіляції. Як проходить сеанс лазерної епіляції?

Перед проведенням епіляції обов'язково проводиться консультація у фахівця, на предмет виявлення протипоказань. Якщо все добре - фахівець запише вас на зручний час.

Саму процедуру лазерної епіляції можна розділити на 3 етапи:

 • підготовка;
 • безпосередньо лазерне видалення волосся;
 • відновлювальні процедури.

Підготовка досить проста - за 2 тижні до сеансу не рекомендується пити антибіотики та інші лікарські препарати (список ви можете обговорити з фахівцем), а напередодні процедури акуратно, без порізів видалити волосся за допомогою станка для гоління, рекомендована довжина волоса перед процедурою від 1 до 2 мм.

Не рекомендується вплив олександритовим лазером за і після 2 тижнів інтенсивної засмаги на пляжі, відвідування солярію, застосування хімічної засмаги. Природна інсоляція крім інтенсивного літнього впливу без обмежень.

Немає обмежень на проведення процедури лазерної епіляції під час менструального циклу, крім рекомендацій гінеколога.

Сеанс починається з налаштування робочих значень лазера для проведення процедури - їх підбирають індивідуально під пацієнта, залежно від інтенсивності росту, жорсткості та кольору волосків і шкіри. Час процедури залежить від площі оброблюваної зони - цілком природно, що лазерна епіляція пахв проходить швидше, ніж ніг.

Реабілітації як такої після процедури немає. Можлива поява невеликої еритеми (почервоніння) на шкірі, яка мине самостійно протягом кількох годин. У період інтенсивної сонячної інсоляції рекомендується наносити захисний крем із високим значенням SPF на зони після процедури.

Скільки потрібно сеансів для повного видалення волосся?

Для повного позбавлення від проблеми небажаної рослинності одного сеансу лазерної епіляції недостатньо, рекомендується 6-8 сеансів залежно від жорсткості, кольору волосся і шкіри. Проводяться вони з певними перервами - між 1 і 2 процедурою має пройти місяць, потім час "відпочинку" поступово збільшується. Після закінчення програми достатньо проводити підтримувальні сеанси лазерної епіляції раз на рік.

Показання до видалення волосся лазером

Основне показання до проведення лазерної епіляції - наявність небажаної рослинності (на ногах, у пахвовій зоні, у зоні бікіні). Процедура сподобається пацієнтам, які шукають ефективні та практичні рішення.

Однак є індивідуальні особливості організму, які є прямими показаннями до видалення волосся за допомогою лазера:

 • гіпертрихоз, через який прискорюється процес росту волосся під пахвами, на ногах, в інтимних зонах;
 • гірсутизм - гормональний дисбаланс, через який у жінок виростає жорстке волосся на обличчі, грудях, животі;
 • підвищена чутливість епідермісу, через яку використання станків для гоління або інших типів депіляції створює дискомфорт і ускладнення після процедури.

Також лазерна епіляція рекомендована окремим категоріям клієнтів із підвищеними естетичними та гігієнічними вимогами до тіла - професійним спортсменам, артистам, моделям.

Протипоказання до процедури лазерної епіляції

 • ураження шкіри та відкриті рани на місці проведення процедури. Це стосується як патологічних захворювань, так і пошкоджень, отриманих унаслідок травми (наприклад, поріз під час гоління). У такому разі процедуру необхідно відкласти до повного одужання;
 • прийом ліків, що підвищують чутливість до світла, підвищена фоточутливість;
 • простий герпес у ділянці лікування;
 • шкірний висип, алергічні реакції епідермісу, ризик утворення келоїдних рубців;
 • онкологічні захворювання в ділянці впливу;

Тривалий час вважалося, що лазерну епіляцію під час вагітності та в період грудного вигодовування не проводять. Науково обґрунтованих фактів, що лазер завдає шкоди матері або дитині, немає. Однак ми рекомендуємо майбутнім мамам попередньо проконсультуватися з особистим лікарем-гінекологом.

Переваги лазерної епіляції перед депіляцією

Серед переваг методу лазерної епіляції порівняно з іншими способами видалення волосся необхідно відзначити:

 • Висока ефективність. Ефект помітний уже після першого сеансу. Через кілька днів після процедури незгоріле волосся випаде, а його кількість стане приблизно на 50% меншою.
 • Волоски не вириваються, а перестають рости. Це означає, що ви не відкладаєте проблему в ящик, а вирішуєте її повністю. Ба більше - під час звичайного гоління волосся починає рости швидше, а тому вам доводиться все частіше його позбуватися.
 • Можливість за 6-8 сеансів повністю позбутися небажаної рослинності.
 • Безболісність. Під час процедури немає дискомфортних відчуттів (виняток - індивідуальна реакція на холод або індивідуальна непереносимість). Це головна відмінність лазерної епіляції від воскових смуг, шугарингу та електродепілятора.
 • Процедура проходить дуже швидко.
 • Виключається поява "врослих волосків", які часто виникають під час гоління волосся станком. Ба більше, можна видалити вже наявне вросле волосся.
 • Після лазерної епіляції не виникає побічних ефектів, шкіра стає більш гладкою, однотонною, шовковистою і здоровою на вигляд.

7 причин зробити лазерну епіляцію в центрі краси та лазерної косметології "Маска"

 1. Оригінальне лазерне обладнання від провідного світового виробника з унікальними характеристиками.
 2. Наявність різноманітних лазерних, апаратних і класичних методик для надання комплексного впливу на потребу пацієнта.
 3. Європейські протоколи лазерної косметології з доказовою базою від визнаних лікарів з усього світу.
 4. Процедура проходить у кабінеті з дотриманням жорстких вимог санітарної гігієни.
 5. Комфортні умови та повна конфіденційність.
 6. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта зі складанням індивідуального курсу процедур, програми підготовчого і післяпроцедурного догляду.
 7. Демократичні ціни з гарантією якості.


Онлайн-запис

Фотогалерея наших робіт

Фото до та після процедури

 

Фото до та після процедури